MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteri Yorumları (12)
 • Ahmet Özdemir
  Ahmet Özdemir
  31-05-2019

  Tavsiye ederim.


 • Hasan Koru
  Hasan Koru
  24-05-2018

  1 ay önce boludan ankaraya gelirken anahtarımı kaybetmiştim. İnternette arama yaparken firmanızı buldum. Firma sorumlusu kilitlerimi bozmadan kapımı açtı. Kapımın kilidini değiştirdi. Güvenilir bir arkadaş. Teşşekkür ederim.


 • Ahmet DOĞAN
  Ahmet DOĞAN
  23-12-2017

  Bina kapımız sürekli sorun yaşatıyordu kapıyı değiştirmek üzereyken bu firmaya ulaştım kapının yeni kapılardan daha güzel olduğunu kilit ve kapı yayının yenilendiğinde kapının sorunsuz çalışacağı garantisini verdi ve nitekim öyle oldu ellerinize sağlık memnuniyetimi bildirmek istedim. Tavsiye ederim temiz iş yapan güvenilir bi esnaf.


 • Fulya AKÇAKANAT
  Fulya AKÇAKANAT
  09-12-2017

  Komşum kapısını güçlendirmek için kapı koruma sistemi taktırıyordu sistemi görünce bende kapıma güçlendirme yaptırdım çokta memnun kaldım ellerinize sağlık teşekkür ederim


 • Eda şanver
  Eda şanver
  31-10-2017

  Akşam geç saatlerde kilit mekanızmamızda sorun oluştu firmalar öğrenci olduğumuz halde uçuk fiyat verdiler kale kilit yetkili servis olarak internetten arattığımızda Anahtar Hastanesi gördük aradık ve en kısa sürede adresimize gelerek kilidimizi çok makul fiyata onardılar Öğrenci dostu bir firma teşekkür ederiz .


Sizde yazın...
Tıkla Ara