ÜRÜN DETAY

KALE 164 YGS ÇELİK TAKVİYELİ BAREL


Ürün Kodu: 1574
Fiyat: Girilmedi

KALE 164 YGS 

Kale Yüksek Güvenlikli Sistem Silindir, maksimum güvenlik sağlamak amacıyla üretilmiştir.
Kırılmaya dirençli çelik U profil bulunduran Kale Yüksek Güvenlikli Sistem Silindir, ayrıca üzerinde 12 adet otomatik blokaj pimleri bulundurur.
Kale Yüksek Güvenlikli Sistem Silindiri, ahşap kapı kilitlerinde ve çelik kapı kilitlerinde kullanabilirsiniz.

Kale Yüksek Güvenlikli Silindir neden daha güvenlidir ?

Silindirin tabanına yerleştirilmiş “U” profildeki özel paslanmaz çelik takviye sayesinde, silindirin zorlanması sonucunda en zayıf noktası olan orta kısmından kırılmasına karşı dirençlidir.

 Silindirin her bir yarısında bulunan, 6’şar* adet normal şifre pimlerinin yanlarına yerleştirilmiş ilave 6’şar adet OBS (Otomatik Blokaj Sistemi) pimi sayesinde, maymuncuk kullanılarak veya özel yapım bir anahtar yardımıyla yapılan seri darbelerle, silindir mekanizmasını harekete geçirme yöntemlerine karşı kendini bloke eden sisteme sahiptir.

 Silindirin gövdesinde ve tüpünde matkap ve benzeri aletlerle silindirin delinmesine karşı dirençli çelik pimler bulunmaktadır. Kale Sistem Silindir modeliyle, orijinal Kale plastik kafalı 3 adet anahtarla ve emniyet kartlı olarak satışa sunulmuştur. Euro profil tip silindir kullanılan her türdeki kilitte kullanıma uygundur.

*: 70 mm ve üzeri silindirler için geçerlidir.