ÜRÜN DETAY

KALE 164 KTBS TUZAKLI BAREL


Ürün Kodu: 1569
Fiyat: Girilmedi

             Kale 164 KTBS “Tuzaklı Barel” ürün bilgisi Kullanmakta olduğumuz barellerin ortak sorunu kırılabilir olmalarıdır. Hatalı montaj, yanlış silindir ölçüsü seçimi ve çelik rozet kullanılmaması durumlarında barelin uç kısmı kapının dışına taşmaktadır. Bu durumda hırsızlar piyasadan rahatlıkla temin edilebilecek basit aletler ile bareli en zayıf noktası olan ortasından kırılana kadar zorlamaktadırlar. Barel bu zorlamaya dayanamayarak kırılır ve kilit işlevselliğini yitirir. Böylelikle kapı, saniyeler içerisinde rahatlıkla açılabilecek duruma gelir. Kale Tuzaklı Barel yukarıdaki gibi bir zorlama ile karşılaştığında barelin geri kalan kısmını korumak amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. Barelin tuzaklı kısmı kopmuş olmasına rağmen yine de anahtarınızla kapınızı açmaya devam edebilirsiniz. Kale Tuzaklı Silindir, Kale Kilit standart silindir ölçülerine uygundur. 

Kale Tuzaklı Sistem Çelik Pimli Silindir ile hırsızlara TUZAK kurun!
Silindir kırılması şeklinde gerçekleşen hırsızlık olaylarına karşı geliştirilen tuzaklı silindir, delinmeye ve kırılmalara karşı dirençli 2 adet çelik pim ile güçlendirilmiştir.
Ahşap kapı kilitlerinde ve çelik kapı kilitlerinde kullanılabilen silindirin görünen kısmı üretim esnasında bilinçli olarak zayıflatılmıştır.
Kırılma sonrası gövdeye ulaşılmasını engelleyen yapısı ile yüksek güvenlik sağlayan Kale Tuzaklı Kilidi, ev ve ofisinizde tek anahtar ile kullanma keyfi yaşayabilirsiniz.