HİZMETLERİMİZ

YALE ALARM MERKEZİ

YALE ALARM MERKEZİ

         Premium ve Compact olmak üzere iki farklı ürün modeli bulunan Yale Alarm sisteminin en önemli özelliği tüm sistemin kablosuz (wirelles) çalışması. Bu nedenle evinizde ve işyerinizde kablo çirkinliği ve etrafın kırılıp dökülmesine gerek kalmadan alarmınızın kurulumu kolaylıkla yapılabilmekte olup,

 

        Sistemin abonelik ücreti bulunmadığından satın aldığınız sistemi herhangi bir taşınma durumunda söküp yanınızda götürebilirsiniz. Yeni evinizin ve işyerinizin fiziksel özelliklerine göre mevcut sisteminizi genişletme imkanınız da bulunmaktadır. Üstelik alarm sisteminize ihtiyacınıza göre evcil hayvanlara uygun Kablosuz pır dedektörü, kablosuz kapı/pencere kontağı, duvar tipi ve anahtarlık tipi uzaktan kumanda, panik butonu, gaz, duman ve su dedektörü gibi aksesuarlarıda dahil edilebiliyorsunuz.

Alarm sistemi herhangi bir etkenden ötürü devreye girdiği zaman bir taraftan siren sesi çıkarken diğer yandan ev veya işyerlerinizde bulunan telefon hattı üzerinden önceden yetkilendirmiş olduğunuz telefon numaralarını sırasıyla arayarak gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Kontrol panelinden veya mobil telefon üzerinden açılıp kapanabilen yale alarm sistemiyle hizmetinizdeyiz.

Yale Alarm pil değişim ve bakım ihtiyacınızda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.